Ostrava 2023

V letošním sportovním roce 2023 naši tři závodníci postoupili na MČR v Ostravě, kterého se oddíl zúčastníl již po deváté za sebou. A jak to 4. listopadu 2023 na MČR v Judo v Ostravě nakonec dopadlo: Bratři Drahozalové se dostali do druhého kola a na vypranější a šikovnější soupeře dál už nestačili. To David Pampel měl větší štěstí a ve své váhové kategorii do – 30 kg obsadil třetí místo a po dlouhé přestávce pěti let, kdy pro oddíl na republice v roce 2018 získala třetí místo Klára Matoušková, je to po Míše Novotné, Martinu Dufkovi a Kláře další republikový úspěch našeho malého závodního oddílu a to si ještě účast na MČR v Judo pro příští rok ve starším dorostu zajistil starší bratr Davida,Radek Pampel, ktarý náš oddíl bude už reprezentovat jen vzdáleně z pražského USK kam v září přestoupil vzhledem ke svému studiu na SŠ v Praze.

A jak celkově dopadl letošní již devatenáctý sportovní judo rok pro náš oddíl? Celkem 87 našich závodníků se zúčastnilo do poloviny měsíce listopadu celkem 33 závodů, na kterých si vyprali 6 prvních míst, 22 druhých míst a 18 třetích míst. Na krajském přeboru Sčk, které se konalo 20. května 2023 v Berouně získali závodníci oddílu jedno 1. místo / David Pampel / jedno 2. místo a 3 místa třetí a na MČR v Judo v Ostravě účast tří závodníků oddílu a z toho jedno 3. místo. A to vše v předvečer 20 let vzniku a působení oddílu Juda v Davli / s judem v Davli se začalo v roce 2004 /.

Posted in Novinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *