Mistrovství-přebor Sčk v Judo – Broun 21.5.2023

V sobotu 20. 5. a v neděli 21. 5. 2023 se ve městě Berouně uskutečnilo Mistrovství-přebor Sčk v Judo.
Náš oddíl zastupovalo devět závodníků. V tlačenici 324 závodníků z 21 oddílů Sčk si vypral David Pampel 1. místo a stal se pro letošní rok Mistrem-přeborníkem Sčk v Judo a získal pro oddíl již 44. titul od jeho vzniku a působení 19 let v městečku Davli. 2. místo si vyprala Anička Richterová a 3. místa si vyprali Albert Kořínek, Viktorka Ausobská a Michal Drahozal.
Děkujeme všem závodníkům za umístění a vzornou reprezentaci oddílu. Děkujeme také vedení městečka Davle a všem našim sponzorům za trvalou podporu našeho malého závodního oddílu, bez které by v dnešní složité ekonomické době neměl náš oddíl proti daleko větším a ekonomicky silnějším oddílům žádnou šanci.
Vedení oddílu Judo Davle-Štěchovice
Posted in Novinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *