Závody Mladá Boleslav

24.05.2015 22:05

V sobotu dne 23. 5. 2015 se závodníci z B oddílu zúčastnili krajského pohárového závodu v Mladé Boleslavi. Za účasti 110 závodníků ze 3 krajů a hl. m. Prahy se bojovalo o medaile a diplomy. Naše béčko v těch nejmladších zastupovali Lukáš Matěj, Navrátil Marek a Pauzar Marek a ve starších mláďatech zastupoval B oddíl Mlčoch Marek a Kolman Tomáš.
Závody se tentokrát povedly od začátku do konce Lukáši Matějovi, který své 4 soupeře porazil na plných 10 bodů a jako jediný náš závodník získal 1. místo. 

Třetí místo získal ve stejné váhové kategorii Marek Navrátil. Oba  naši nejmenší závodníci si  zaslouží poděkování za bojovnost a vzornou reprezentaci. U dalších našich závodníků se to už říci bohužel nedá. Tomáš Kolman prohrál svůj úvodní zápas neuvěřitelným způsobem a navíc z bílým páskem, což asi bude Tomáška dlouho strašit. Potom to byla houpačka, další závod vyhrál, další závod prohrál a tak 3. místo nic moc, Tomášek má totiž opravdu navíc. Nešťastný den měl Marek Mlčoch, když také neuvěřitelným způsobem prohrál úvodní zápas, kdy nad soupeřem z Vršovic vedl a byl viditelně aktivnější a potom zústal stát a dovolil, aby si ho soupeř hodil na čistá záda, no a potom, už to šlo z kopce a Marek skončil poslední. Také Markovi Pouzarovi se nedařilo, a tak, když mu nařezala holčička, tak ani on svoje vystoupeni dále už neunesl, škoda. Ale o nic nešlo a závodníci si alespoň vyzkoušeli i jiné soupeře, než s kterými se setkávají v oddíle a v Neratovicích. Oddíl čeká už jen 13. 6. 2015 pohárový závod v Chomutově a polovina judo roku tímto končí a pokračovat se bude až v polovině září 2015.

 

Ing. Miloslav Málek, hl. trenér oddílu Judo Davle-Štěchovice