Mezioddílové závody 26.11.2015

02.12.2015 13:47

Velké mezioddílové závody oddílu Judo Davle-Štěchovice, které se konaly ve čtvrtek 26. 11. 2015 jsou za námi a jak to celé dopadlo???

 

46 závodníků našeho oddílu se popralo o sladkou odměnu tvořící čokolády, čokoládové medaile, čokoládové koule a 3  hromady bonbonů. A jako v minulém roce vyhráli všichni, nebylo poražených, ale jen vítězů, jen v boji na závěr o 3 hromádky bonbonů na zápasišti si větši díl přivlastnili ti větší a silnější.

Za účasti starosty městečka pana Prokůpka a místostarosty pana Němce byli nejlepší závodníci oddílu a účastníci místrovství České republiky v Judo - Martin Dufek, Jára Padevět, Doubravka Bílá oceněni krásnými pamětními pohárky a loňská mistryně a letošní vícemistryně-přebornice České republiky Míša Novotná dostala krásný, veliký Putovní pohár od starosty městečka Davle s věnováním. Přítomný mistr Evropy Jiří Sosna - 6. DAN navíc předal jak Míše Novotné, tak Martinu Dufkovi zelené pásky-3 kyu, které oba získali nejen za technické znalosti, ale i za vzornou a příkladnou reprezentaci oddílu při závodech v rámci celé ČR. Dalši modrý pás 2. kyu byl předán cvičitelce oddílu Martině Novotné, jak za požadované znalosti k vyššímu pásku, tak i za příkladnou výchovu nejen naší malé mistryně, ale i ostatních členů oddílu Judo. 

A aby toho nebylo málo poděkoval starosta obce celému oddílu Judo Davle-Štěchovice za vzornou a příkladnou reprezentaci městečka Davle a hlavnímu trenérovi Miloslavu Málkovi a jeho zástupci Milanu Bašemu. Starosta předal oboum trenérům Cenu Starosty za příkladnou práci s mládeží a za reprezentaci Davle. Váhu celému závodu přidala i účast ředitele Antidopingového výboru ČR, pana Dr. Miloše Vrabce, který společně s mistrem Evropy Jiřím Sosnou a hlavním trenérem oddílu ostřížím zrakem přihlížel průběhu závodu a výkonům těch nejmenších a spravedlivému rozhodování republikových rozhodčích Jakuba Pejchy a.Patrika Tonara a administrativnímu koncertu Milana Bašeho, který výsledky závodu bleskově zpracovával.

Vše dopadlo na výbornou jak podle představ vedení oddílu Judo, tak i odměněných závodníků, trenérů a jistě i přitomných rodičů, kteří sledovali, zda právě jejich ratolest bude také budoucí mistr-mistryně ČR v Judo. Oddíl čeká již jen poslední vánoční závod dne 12. 12. 2015 na Zbraslavi a bude opravdu konec letošního úspěšného působení našeho Judo oddílu, jak ve Sčk, tak i republikové judo scéně.

 

Vedení oddílu Judo Davle-Štěchovice