INFORMACE o činnosti oddílu Judo ke dni 11. 10. 2020.

11.10.2020 20:46

Čtyřem závodníkům oddílu se podařilo v letošní  judo tlačenici probojovat na Mistrovství České republiky 2020. Pro oddíl to bylo již po sedmé zasebou. 

V kategorii starších děvčat se Klára Matoušková na Rank listu ČSJu umístila na 5. místě a z tohoto místa měla postoupit na MČR. 

V kategorii mladších žáků a žákyň se na MČR probojovali Češelský Filip z druhého místa a Jakub Slanec z místa třetího.

V kategorii mladších žákyň si umístění ještě zajistila Anička Weydová a tím to bohužel  pro naše závodníky i oddíl skončilo.

Usnesením vlády ze dne 8. října 2020 pod č. 996 v souvislosti s probíhající pandemií byl vydán zákaz provozu a používání sportovišť ve vnitřních prostorách staveb /tělocvičny/. Navíc z rozhodnutí vedení ČSJu bylo vydáno rozhodnutí, že se v roce 2020 ruší Přebor-mistrovství České republiky pro kategorii mladšího i staršího žactva. Takže přátelé davelského juda nám opětovně nezbývá než čekat na uvolnění zákazu, který by nám umožnil v naší tělocvičně opětovně začít trénovat. Věřím, že současný  zákaz, pokud budeme všichni rozumní, brzy skončí a naši nováčci nastoupí na tréninky již jako členové našeho závodního oddílu společně s našimi závodníky. O veškerých změnách vás budeme včas a také průběžně informovat.

 

Ing. Miloslav Málek a Ing. Adéla Němejcová za vedení oddílu Judo Davle-Štěchovice