Benešov - 2.část místrovství Sčk v Judo

21.04.2015 08:58

Dne 18.4.2015 se v Benešově uskutečnila druhá část mistrovství Sčk v Judo pro rok 2015.  Mistryní Sčk v Judo se stala  již potřetí Michaela Novotná, Mistrem Sčk se podruhé stal Martin Dufek a novými Mistry-přeborníky se stali Marek Navrátil a Damián Bartoš. Druhá místa získali Matěj Lukáš a Marek Pauzar, třetí místa obsadili Kateřina Dufková , Blanka Stehlíková, Václav Neuman a zástupce hl.trenéra Milan Baše. Po úspěchu v Kolíně tak oddíl Judo Davle-Štěchovice získal pro letošní rok celkem 8 titulů Mistrů-přeborníků Sčk v Judo, 4 druhá místa a 5 třetích míst a úspěšně tak obhájil loňské úmístění oddílu v rámci Středočeského kraje. Závodníkům, kteří na místrovství Sčk V Judo v Benešově a v Kolíně uspěli blahopřeji. Zároveň děkuji i těm, kteří se obou krajských mistrovských závodů zúčastnili a na stupně vítězů nedosáhli, za vzornou a příkladnou reprezentaci.